KONTAKTA OSS

Kenneth Borg, VD

Jag är vd på Timab och jobbar även med försäljning och konsulting. Offertförfrågningar skickas gärna till mig.
kenneth@timab.nu, +46 (0)76-852 25 71 

Göran Johansson, teknisk chef / projektledare

Jag är teknisk chef på Timab och jobbar även med försäljning och projektledning. Offertförfrågningar skickas gärna till mig.”
goran@timab.nu, +46 (0)76-852 25 70

Magnus Sandberg, serviceledare

Jag är kylserviceledare på Timab och ansvarar bl.a. för kontrollrapporter och checklistor.
magnus@timab.nu, +46 (0)76-851 02 33

Anders Lindqvist, projektledare

Jag är projektledare/arbetsledare för kyl- och VVS-installationer. Offertförfrågningar skickas gärna till mig.
anders@timab.nu, +46 (0)73-942 20 53

Benny Johansson, projektledare

Jag är projektledare/arbetsledare för bygg- och inredningsmontage. Jag utför BAS P/U-uppdrag. Offertförfrågningar skickas gärna till mig.
benny@timab.nu, +46 (0)70-643 28 48

Daniel Landerio, arbetsledare / projektledare elinstallationer

Jag jobbar som arbetsledare/projektledare för el-installationer. Offertförfrågningar skickas gärna till mig.
daniell@timab.nu, +46 (0)70-7538689

Eva-Lena Lundin, butiksdesigner

Jag är butiksplanerare på Timab. Med hjälp av CAD ritar jag butikslayouter och planerar butikerna.
eva-lena@timab.nu, +46 (0)73-942 20 58

Monica Holmgren, ekonomiansvarig

Jag är ekonomiansvarig på Timab och har ansvar för kund och leverantörsreskontra samt löner m.m.
monica@timab.nu, +46 (0)76-852 25 76

Tekniker / montörer

Vi är 38 tekniker/montörer på Timab som ständigt är ute och möter våra kunder på plats.
montorerna@timab.nu, växel +46 (0)8-39 55 13